دعوت به همکاری

این موسسه در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود و تامین نیروی انسانی دیگر موسسات همکار، از میان داوطلبان ، افراد مستعد در زمینه های زیر  را شناسایی و در پروژه های آینده به همکاری دعوت نماید، لذا خواهشمند است مشخصات و رزومه خود را جهت بررسی به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل نمایید.

ضمنا ارسال موارد ذکر شده به این موسسه حقی برای ارسال کننده ایجاد نخواهد کرد.نتایج متعاقبا به داوطلبان واجد شرایط منعکس خواهد شد.

 

حسابدار مالی: 

شرایط:

دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

دارای ۵ سال سابقه کار مفید

حداقل سن ۲۵ و حداکثر ۳۰ سال

 

اداری:

شرایط:

دارای مدرک کارشناسی مدیریت منابع انسانی

دارای سه سال سابقه کاری مفید

حداقل سن ۲۵ و حداکثر ۳۰ سال

 

ایمنی، بهداشت و اقدامات تامینی:

شرایط:

دارای مدرک کارشناسی HSE

دارای سه سال سابقه کاری مفید

حداقل سن ۲۵ و حداکثر ۳۰ سال

 

کنترل پروژه:

شرایط:

دارای مدرک کارشناسی مدیریت یا صنایع

دارای دو سال سابقه کاری مفید

حداقل سن ۲۵ و حداکثر ۳۰ سال

 

 نگهبان:

شرایط:

دارای مدرک دیپلم

ارجحیت با افرادی است که دارای گواهینامه آموزش نگهبانی معتبر باشند.

حداقل سن ۲۲ و حداکثر ۳۵ سال

نیروهای بومی در اولویت می باشند.

بسمه تعالی

استناد صورت جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۹۶/۰۷/۲۲ و به موجب مجوز شماره ۴۵/۰۹/۰۴/۶۶۱ مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا آقایان محمد حسین جمالی به سمت مدیر عامل و عضو هیات مدیره و سید مجتبی سجادی به سمت رییس هیات مدیره و داوود شیرازی به سمت عضو هیات مدیره و رمضان یارعلی به سمت عضو هیات مدیره و علی نسترن به سمت عضو هیات مدیره برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.

 

هیات مدیره

 

 

 

 

 

 

 

 

گواهی نامه ها

حوزه های فعالیت موسسه نظم آوران حفیظ با کسب رتبه یکم از مرکز انتظام ناجا به شرح ذیل است:

حفاظت از اماکن و تاسیسات خصوصی و دولتی فاقد طبقه بندی حفاظتی از قبیل محلات، مجتمع های مسکونی، تجاری، صنعتی، شعب غیر مادر بانک های خصوصی، موسسات مالی و اعتباری، صندوق قرض الحسنه، اماکن تفریحی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، درمانی، زمین ها و تاسیسات کشاورزی، سیلوها، انبارهای کالا، پروژه های عمرانی، مراقبت از گردشگران، طراحی و مشاوره در زمینه ی طرح های حفاظتی، ارائه خدمات در خصوص نصب و پشتیبانی تجهیزات ایمنی و امنیتی، اسناد و اوراق بهادار، حمل پول و حفاظت فیزیکی از برگزاری همایش های دولتی و خصوصی.

 

شرایط واگذاری تجهیزات دفاع شخصی